Administrācija

Andres Pärloja

Andres Pärloja

VALDES LOCEKLIS

andres.parloja@mittperlebach.ee

Kristjan Mitt

Kristjan Mitt

VALDES LOCEKLIS

kristjan.mitt@mittperlebach.ee

Allan Mahkvei

Allan Mahkvei

SIA MITT&PERLEBACH VALDES PRIEKŠSĒDĒTĀJS

allan.mahkvei@mittperlebach.ee

Kairi Hints

Kairi Hints

FINANŠU VADĪTĀJS

kairi.hints@mittperlebach.ee

Kadri Kassmann

Kadri Kassmann

GRĀMATVEDE

kadri.kassmann@mittperlebach.ee

Triin Piigli

Triin Piigli

GRĀMATVEDE

triin.piigli@mittperlebach.ee

Anne-Ly Annama

Anne-Ly Annama

BIROJA VADĪTĀJA

anne-ly.annama@mittperlebach.ee

Celtniecības vadītāji

Mihkel Nurm

Mihkel Nurm

CELTNIECĪBAS VADĪTĀJS

mihkel.nurm@mittperlebach.ee

Ervin Holter

Ervin Holter

CELTNIECĪBAS VADĪTĀJS

ervin.holter@mittperlebach.ee

Martin Varvas

Martin Varvas

EHITUSKUNSTNIK

martin.varvas@mittperlebach.ee

Martin Mätas

Martin Mätas

CELTNIECĪBAS VADĪTĀJS (ELEKTRĪBA)

martin.matas@mittperlebach.ee

Inženieri

Rünno Kaljuste

Rünno Kaljuste

TĀMĒTĀJS

rynno.kaljuste@mittperlebach.ee

Karl Martin Ventsel

Karl Martin Ventsel

TĀMĒTĀJS

karlmartin.ventsel@mittperlebach.ee

Janek Kukk

Janek Kukk

PROJEKTU VADĪTĀJS

janek.kukk@mittperlebach.ee

Jürgen Väljaru

Jürgen Väljaru

PROJEKTU VADĪTĀJS

jurgen.valjaru@mittperlebach.ee

Madis Leps

Madis Leps

PROJEKTU VADĪTĀJS

madis.leps@mittperlebach.ee

Madis Aija

Madis Aija

PROJEKTU VADĪTĀJS

madis.aija@mittperlebach.ee

Mihkel Mager

Mihkel Mager

PROJEKTU VADĪTĀJS

mihkel.mager@mittperlebach.ee

Taavi Vendel

Taavi Vendel

PROJEKTU VADĪTĀJS

taavi.vendel@mittperlebach.ee

Timo Kaus

Timo Kaus

PROJEKTU VADĪTĀJS

timo.kaus@mittperlebach.ee

Tõnu Tüvi

Tõnu Tüvi

PROJEKTU VADĪTĀJS

tonu.tuvi@mittperlebach.ee

Henri Laurand

Henri Laurand

OBJEKTA VADĪTĀJS

henri.laurand@mittperlebach.ee

Henry Puur

Henry Puur

OBJEKTA VADĪTĀJS

henry.puur@mittperlebach.ee

Herki Raudsepp

Herki Raudsepp

OBJEKTA VADĪTĀJS

herki.raudsepp@mittperlebach.ee

Ivari Ojasalu

Ivari Ojasalu

OBJEKTA VADĪTĀJS

ivari.ojasalu@mittperlebach.ee

Kennet Iva

Kennet Iva

OBJEKTA VADĪTĀJS

kennet.iva@mittperlebach.ee

Maksim Arslanov

Maksim Arslanov

OBJEKTA VADĪTĀJS

maksim.arslanov@mittperlebach.ee

Mario Ratas

Mario Ratas

OBJEKTA VADĪTĀJS

mario.ratas@mittperlebach.ee

Merlin Akkerberg

Merlin Akkerberg

OBJEKTA VADĪTĀJS

merlin.akkerberg@mittperlebach.ee

Mart Kalle

Mart Kalle

OBJEKTA VADĪTĀJS

mart.kalle@mittperlebach.ee

Mikk Kalma

Mikk Kalma

OBJEKTA VADĪTĀJS

mikk.kalma@mittperlebach.ee

Raimo Siibak

Raimo Siibak

OBJEKTA VADĪTĀJS

raimo.siibak@mittperlebach.ee

Rebeca Lichtfeldt

Rebeca Lichtfeldt

OBJEKTA VADĪTĀJS

rebeca@mittperlebach.ee

Taavi Kessel

Taavi Kessel

OBJEKTA VADĪTĀJS

taavi.kessel@mittperlebach.ee

Tanel Aruja

Tanel Aruja

OBJEKTA VADĪTĀJS

tanel.aruja@mittperlebach.ee

Tiit Toomas

Tiit Toomas

OBJEKTA VADĪTĀJS

tiit.toomas@mittperlebach.ee

Siim Suviorg

Siim Suviorg

OBJEKTA VADĪTĀJS

siim.suviorg@mittperlebach.ee

Doris Terese Lepik

Doris Terese Lepik

OBJEKTA INŽENIERIS

doristerese.lepik@mittperlebach.ee

Johan Felix Blumfeldt

Johan Felix Blumfeldt

OBJEKTA INŽENIERIS

felix@mittperlebach.ee

Janar Loit

Janar Loit

OBJEKTA INŽENIERIS

janar.loit@mittperlebach.ee

Kristel Sommer

Kristel Sommer

OBJEKTA INŽENIERIS

kristel.sommer@mittperlebach.ee

Kristin Raudla

Kristin Raudla

OBJEKTA INŽENIERIS

kristin.raudla@mittperlebach.ee

Merlin Mardisalu

Merlin Mardisalu

OBJEKTA INŽENIERIS

merlin.mardisalu@mittperlebach.ee

Sander Sults

Sander Sults

OBJEKTA INŽENIERIS

sander.sults@mittperlebach.ee

Mitt&Perlebach SIA

Madara Ceske

Madara Ceske

BIROJA VADĪTĀJA

madara.ceske@mittperlebach.lv

Iveta Daņilova

Iveta Daņilova

GRĀMATVEDE

iveta.danilova@mittperlebach.lv

Dainis Griestiņš

Dainis Griestiņš

TĀMĒTĀJS

dainis.griestins@mittperlebach.lv

Raimonds Ozols

Raimonds Ozols

PROJEKTU VADĪTĀJS

raimonds.ozols@mittperlebach.lv

Uldis Kravalis

Uldis Kravalis

PROJEKTU VADĪTĀJS

uldis.kravalis@mittperlebach.lv

Vladimirs Romančenko

Vladimirs Romančenko

OBJEKTA VADĪTĀJS

vladimirs.romancenko@mittperlebach.lv

Māris Zaimiņš

Māris Zaimiņš

OBJEKTA VADĪTĀJS

maris.zaimins@mittperlebach.lv

Ivo Ernstsons

Ivo Ernstsons

OBJEKTA VADĪTĀJS

ivo.ernstsons@mittperlebach.lv

Kārlis Timma

Kārlis Timma

BŪVDARBU VADĪTĀJA PALĪGS

karlis.timma@mittperlebach.lv

Rudolfs Rudzājs

Rudolfs Rudzājs

BŪVDARBU VADĪTĀJA PALĪGS

rudolfs.rudzajs@mittperlebach.lv

Ingars Valeniks

Ingars Valeniks

BŪVDARBU VADĪTĀJA PALĪGS

ingars.valeniks@mittperlebach.lv

Arendusvaldkonna partner Hepsor OÜ

Henri Laks

Henri Laks

VALDES LOCEKLIS

henri@hepsor.ee

Andres Pärloja

Andres Pärloja

VALDES LOCEKLIS

info@hepsor.ee

Kristjan Mitt

Kristjan Mitt

VALDES LOCEKLIS

info@hepsor.ee

Martti Krass

Martti Krass

ATTĪSTĪBAS PROJEKTU VADĪTĀJS

martti@hepsor.ee

Kairi Hints

Kairi Hints

FINANŠU VADĪTĀJS

kairi@hepsor.ee

Kadri Kassmann

Kadri Kassmann

GRĀMATVEDE

kadri@hepsor.ee

Anne-Ly Annama

Anne-Ly Annama

BIROJA VADĪTĀJA

annely@hepsor.ee

Heili Pirso

Heili Pirso

heili@hepsor.ee

Mari Kareda

Mari Kareda

MĀRKETINGA MENEDŽERIS

mari@hepsor.ee

Tarmo Tammemäe

Tarmo Tammemäe

ATTĪSTĪBAS PROJEKTU VADĪTĀJS

tarmo@hepsor.ee

Olari Paadimeister

Olari Paadimeister

ATTĪSTĪBAS PROJEKTU VADĪTĀJS

olari@hepsor.ee

Martin Parts

Martin Parts

ATTĪSTĪBAS PROJEKTU VADĪTĀJS

martin@hepsor.ee

Kaspar Orm

Kaspar Orm

ATTĪSTĪBAS PROJEKTU VADĪTĀJS

kaspar@hepsor.ee

Heigo Randma

Heigo Randma

ATTĪSTĪBAS PROJEKTU VADĪTĀJS

heigo@hepsor.ee

Madara Ceske

Madara Ceske

BIROJA VADĪTĀJA

madara.ceske@mittperlebach.lv

Anita Bizane

Anita Bizane

GRĀMATVEDE

anita@hepsor.lv

Elina Ozola

Elina Ozola

PĀRDOŠANAS UN MĀRKETINGA VADĪTĀJA

elina@hepsor.lv

Gints Vanders

Gints Vanders

ATTĪSTĪBAS PROJEKTU VADĪTĀJS

gints@hepsor.lv

Reinis Ignatavics

Reinis Ignatavics

ATTĪSTĪBAS PROJEKTU VADĪTĀJS

reinis@hepsor.lv

Pauls Pudans

Pauls Pudans

PROJEKTU VADĪTĀJA ASISTENTS

pauls@hepsor.lv

Copyright © 2021 Mitt & Perlebach. All rights reserved.

Järvevana tee 7b, 10112 / info@mittperlebach.lv / Sazinies ar mums

Järvevana tee 7b, 10112 / info@mittperlebach.lv