Administratsioon

Andres Pärloja

Andres Pärloja

JUHATUSE LIIGE

andres.parloja@mittperlebach.ee

Kristjan Mitt

Kristjan Mitt

JUHATUSE LIIGE

kristjan.mitt@mittperlebach.ee

Allan Mahkvei

Allan Mahkvei

MITT&PERLEBACH SIA JUHATUSE LIIGE

allan.mahkvei@mittperlebach.ee

Triin Piigli

Triin Piigli

RAAMATUPIDAJA

triin.piigli@mittperlebach.ee

Anne-Ly Annama

Anne-Ly Annama

BÜROOJUHT

anne-ly.annama@mittperlebach.ee

Heili Pirso

Heili Pirso

LOOVJUHT

heili.pirso@mittperlebach.ee

Ehitusjuhid

Mihkel Nurm

Mihkel Nurm

EHITUSJUHT

mihkel.nurm@mittperlebach.ee

Ervin Holter

Ervin Holter

EHITUSJUHT

ervin.holter@mittperlebach.ee

Martin Varvas

Martin Varvas

EHITUSKUNSTNIK

martin.varvas@mittperlebach.ee

Martin Mätas

Martin Mätas

ERIOSADE JUHT (ELEKTER)

martin.matas@mittperlebach.ee

Kaido Põld

Kaido Põld

PROJEKTEERIMISE PROJEKTIJUHT

kaido.pold@mittperlebach.ee

Insenerid

Rünno Kaljuste

Rünno Kaljuste

EELARVESTAJA

rynno.kaljuste@mittperlebach.ee

Karl Martin Ventsel

Karl Martin Ventsel

EELARVESTAJA

karlmartin.ventsel@mittperlebach.ee

Janek Kukk

Janek Kukk

PROJEKTIJUHT

janek.kukk@mittperlebach.ee

Jürgen Väljaru

Jürgen Väljaru

PROJEKTIJUHT

jurgen.valjaru@mittperlebach.ee

Madis Leps

Madis Leps

PROJEKTIJUHT

madis.leps@mittperlebach.ee

Madis Aija

Madis Aija

PROJEKTIJUHT

madis.aija@mittperlebach.ee

Mihkel Mager

Mihkel Mager

PROJEKTIJUHT

mihkel.mager@mittperlebach.ee

Mikk Kalma

Mikk Kalma

PROJEKTIJUHT

mikk.kalma@mittperlebach.ee

Taavi Vendel

Taavi Vendel

PROJEKTIJUHT

taavi.vendel@mittperlebach.ee

Timo Kaus

Timo Kaus

PROJEKTIJUHT

timo.kaus@mittperlebach.ee

Tõnu Tüvi

Tõnu Tüvi

PROJEKTIJUHT

tonu.tuvi@mittperlebach.ee

Andres Aamisepp

Andres Aamisepp

OBJEKTIJUHT

andres.aamisepp@mittperlebach.ee

Henri Laurand

Henri Laurand

OBJEKTIJUHT

henri.laurand@mittperlebach.ee

Henry Puur

Henry Puur

OBJEKTIJUHT

henry.puur@mittperlebach.ee

Herki Raudsepp

Herki Raudsepp

OBJEKTIJUHT

herki.raudsepp@mittperlebach.ee

Ivari Ojasalu

Ivari Ojasalu

OBJEKTIJUHT

ivari.ojasalu@mittperlebach.ee

Kennet Iva

Kennet Iva

OBJEKTIJUHT

kennet.iva@mittperlebach.ee

Maksim Arslanov

Maksim Arslanov

OBJEKTIJUHT

maksim.arslanov@mittperlebach.ee

Mario Ratas

Mario Ratas

OBJEKTIJUHT

mario.ratas@mittperlebach.ee

Merlin Akkerberg

Merlin Akkerberg

OBJEKTIJUHT (lapsehoolduspuhkusel)
Mart Kalle

Mart Kalle

OBJEKTIJUHT

mart.kalle@mittperlebach.ee

Raimo Siibak

Raimo Siibak

OBJEKTIJUHT

raimo.siibak@mittperlebach.ee

Rebeca Lichtfeldt

Rebeca Lichtfeldt

OBJEKTIJUHT

rebeca@mittperlebach.ee

Taavi Kessel

Taavi Kessel

OBJEKTIJUHT

taavi.kessel@mittperlebach.ee

Tanel Aruja

Tanel Aruja

OBJEKTIJUHT

tanel.aruja@mittperlebach.ee

Tiit Toomas

Tiit Toomas

OBJEKTIJUHT

tiit.toomas@mittperlebach.ee

Siim Suviorg

Siim Suviorg

OBJEKTIJUHT

siim.suviorg@mittperlebach.ee

Rika Koltsin

Rika Koltsin

GARANTIITÖÖDE JUHT

rika.koltsin@mittperlebach.ee

Aleksey Ponomarev

Aleksey Ponomarev

OBJEKTIINSENER

aleksey.ponomarev@mittperlebach.ee

Anette Kasemägi

Anette Kasemägi

OBJEKTIINSENER

anette.kasemagi@mittperlebach.ee

Doris Terese Lepik

Doris Terese Lepik

OBJEKTIINSENER

doristerese.lepik@mittperlebach.ee

Harlet Reinek

Harlet Reinek

OBJEKTIINSENER

harlet.reinek@mittperlebach.ee

Janar Loit

Janar Loit

OBJEKTIINSENER

janar.loit@mittperlebach.ee

Karl Sauemägi

Karl Sauemägi

OBJEKTIINSENER

karl.sauemagi@mittperlebach.ee

Kristel Sommer

Kristel Sommer

OBJEKTIINSENER

kristel.sommer@mittperlebach.ee

Kristin Raudla

Kristin Raudla

OBJEKTIINSENER

kristin.raudla@mittperlebach.ee

Martin Luts

Martin Luts

OBJEKTIINSENER

martin.luts@mittperlebach.ee

Merlin Mardisalu

Merlin Mardisalu

OBJEKTIINSENER

merlin.mardisalu@mittperlebach.ee

Mihkel Sari

Mihkel Sari

OBJEKTIINSENER

mihkel.sari@mittperlebach.ee

Nelle Kasemaa

Nelle Kasemaa

OBJEKTIINSENER

nelle.kasemaa@mittperlebach.ee

Sander Sults

Sander Sults

OBJEKTIINSENER

sander.sults@mittperlebach.ee

Toomas Erik Uus

Toomas Erik Uus

OBJEKTIINSENER

toomas.erik.uus@mittperlebach.ee

Mitt&Perlebach SIA

Justīne Zaķe

Justīne Zaķe

BÜROOJUHT

justine.zake@mittperlebach.lv

Iveta Daņilova

Iveta Daņilova

RAAMATUPIDAJA

iveta.danilova@mittperlebach.lv

Dainis Griestiņš

Dainis Griestiņš

EELARVESTAJA

dainis.griestins@mittperlebach.lv

Andris Circenis

Andris Circenis

PROJEKTIJUHT

andris.circenis@mittperlebach.lv

Raimonds Ozols

Raimonds Ozols

PROJEKTIJUHT

raimonds.ozols@mittperlebach.lv

Uldis Kravalis

Uldis Kravalis

PROJEKTIJUHT

uldis.kravalis@mittperlebach.lv

Ivo Ernstsons

Ivo Ernstsons

OBJEKTIJUHT

ivo.ernstsons@mittperlebach.lv

Jānis Ramutis

Jānis Ramutis

OBJEKTIJUHT

janis.ramutis@mittperlebach.lv

Māris Zaimiņš

Māris Zaimiņš

OBJEKTIJUHT

maris.zaimins@mittperlebach.lv

Vladimirs Romančenko

Vladimirs Romančenko

OBJEKTIJUHT

vladimirs.romancenko@mittperlebach.lv

Ingars Valeniks

Ingars Valeniks

EHITUSINSENER

ingars.valeniks@mittperlebach.lv

Kārlis Timma

Kārlis Timma

EHITUSINSENER

karlis.timma@mittperlebach.lv

Rudolfs Rudzājs

Rudolfs Rudzājs

EHITUSINSENER

rudolfs.rudzajs@mittperlebach.lv

Arendusvaldkonna partner Hepsor OÜ

Copyright © 2021 Mitt & Perlebach. All rights reserved.

Järvevana tee 7b, 10112 / info@mittperlebach.ee / Võta meiega ühendust

Järvevana tee 7b, 10112 / info@mittperlebach.ee